Playing Ducks lietuviams skolingi daugiau nei 5,000 €

Rugsėjo 24-tą dieną vokiečių eSporto organizacija Playing Ducks nusprendė nutraukti sutartis su lietuvių CS:GO komanda. Artimi organizacijai šaltiniai atskleidė, jog toks sprendimas buvo priimtas po to kai netikėtai pasitraukė pagrindinis komandos rėmėjas „MiFCOM“, tačiau nepaisant to Playing Ducks jau kitą dieną pasirašė kontraktus su nauja CS:GO sudėtimi.

Lietuviams nukkyekAliNkAlukjjEpounhHyPeCarcass ir komandos treneriui Ynli Playing Ducks yra skolinga 4,500 € neišmokėtų algų bei kompiuterinės įrangos už 1,000 €. Šaltiniai taip pat pranešė, jog be viso to algų išmokėjimas dažnai vėluodavo.

Susisiekus su Playing Ducks generaliniu direktoriumi Thorsten Mohr, šis paaiškino jog organizacija neišgalės išmokėti šių skolų mažiausiai iki naujųjų metų. Jis taip pat apkaltino buvusį komandos menedžerį, jog šis nepasitaręs su organizacija, Rugpjūtį pratesė sutartį su žaidėjais. Galiausiai, jis pridūrė jog dabartinė Playing Ducks CS:GO komanda yra išlaikoma iš atskiro biudžeto. Buvęs organizacijos menedžeris neigia kaltinimus ir pateikė įrodymus jog organizacija buvo informuota apie naujus žaidėjų kontraktus.

Jums gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *