Pirmasis Major raundas baigėsi lietuvio komandos nesėkme

Šiandien startavo visų taip lauktas CS:GO Major turnyras, kuris vyksta Lenkijoje, Katovicuose. Turnyras prasidėjo Main Qualifier etapu, kuriame varžosi 16 komandų iš viso pasaulio. Šis etapas vyks BO1 (Best of one) principu, o komandų pagrindinis tikslas – pasiekti 3 pergales. Komandos laimėjusios 3 mačus pateks į pagrindinį turnyro etapą, o komandos, kurios pralaimės 3 kovas, deja, iškris iš šio prestižinio turnyro.

Nuotr.: twitter.com/Winstrike_Team

Diena prasidėjo dvejomis akistatomis. Jau pirmajame mače netrūko netikėtumų – kiek netikėtai švedų penketukas Fnatic pralaimėjo autsaideriais laikytiems ViCi Gaming iš Kinijos. Susitikimas vyko de_overpass žemėlapyje. ViCi Gaming laimėję pirmą pistoletų raundą pradeda labai galingai savo CT pusę – 8:1, tačiau švedai truputį atsitiesia ir pusę pabaigia pralaimėdami ne tokiu didžiuliu skirtumu – 9:6. Kinai kaip ir CT pusėjė, taip ir žaisdami už teroristus laimi pistoletų raundą ir atgal nebesižvalgo – pralaimėję vos tris T pusės raundus rungtynes užbaigia rezultatu 16:9, taip jau pirmajame savo mače pateikdami staigmeną visiems.

Kitame mače susitiko Renegades iš Australijos prieš CIS regiono komandą AVANGAR. Kova vyko de_train žemėlapyje. Kaip ir kitame susitikime scenarijus buvo labai panašus – australai pradėjo CT pusėje ir laimėjo pirmąjį raundą, o pusę užbaigė identišku rezultatu 9:6. Renegades taip pat sužaidė labai stiprią teroristų pusę ir pralaimėjo tik 2 raundus, o pačios rungtynės pasibaigė kiek netikėtu rezultatu 16:8. Nors prieš mačą tiek lažybų bendrovės tiek sirgaliai tikėjosi AVANGAR pergalės.

Sekančiuose susitikimuose susidūrė amerikiečių organizacija Cloud9 su australų penketu Grayhound bei kinai TYLOO prieš prancūzus Vitality. Kaip ir buvo tikėtasi Cloud9 ekipa įrodė savo pranašumą prieš australų komandą. Laimėję pirmąjį raundą, amerikiečiai, visą susitikimą buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje. Iš visų žaidėjų ryškiai išsiskyrė prancūzas Fabien „kioShiMa“ Frey, kuris užfiksavo įspūdingus +15 K/D ir 1.71 reitingo rodiklius. Jau minėtame TYLOO ir Vitality susitikime intrigos buvo tik pirmojoje pusėje. Vitality priešinosi tik pirmojoje pusėje, o jai pasibaigus rezultatas buvo 8:7 TYLOO naudai. Apsikeitus pusėmis vaizdas pasikeitė neatpažįstamai, kinai įjungę aukštesnę pavarą ir žaisdami sąlyginai už lengvesnę pusę pralaimėjo tik vieną tašką ir rungtynės pasibaigė rezultatu 16:8.

Įpusėjus dienai sulaukėme įdomesnių susitikimų. Žemėlapyje de_nuke susigrūmė dvi panašio lygio komandos – suomiai ENCE su rusais Team Spirit. Komanda ENCE nuo pat susitikimo pradžios ėmė įrodinėti savo pranašumą – pirmąją rungtynių pusę laimėjo rezultatu 9:6. Antrojoje pusėje taip pat nebuvo lengva, tačiau savo pranašumą įrodė ir mačas pasibaigė – 16:9 ENCE naudai. Kol kas įtempčiausias šio turnyro mačas vyko tarp prancūzų G2 ir rusų Vega Squadron. Žemėlapyje de_cache intrigos tikrai netrūko, pirmosios pusės pirmąją pistoletų raundą laimėjo komandą G2, tačiau to nepakako, kad laimėtų pirmąją pusę – ji baigėsi rezultatu 9:6 rusų naudai. Viskas apsisuko, kai G2 laimėjo antrosios pusės pirmąjį raundą, kaip dažniausiai ir nutinka, komanda, kuri laimi abu pistoletų raundus – laimi ir susitikimą. Po sunkių ir įtemptų raundų – G2 susitikimą laimėjo 16:14 rezultatu.

Paskutinieji du Major Qualifier pirmojo raundo susitikimai staigmenų nepateikė. Didžiausią pergalę šio turnyro pergalę laimėjo švedų ekipa NiP, kurie nesunkiai, po 22 raundų susitikimo de_mirage žemėlapyje, nugalėjo brazilus FURIA. Stiprią T pusę sužaidę švedai neklydo ir pasikeitus pusėms, o brazilai už sąlyginai stipresnę pusę tesugebėjo laimėti 3 raundus ir rungtynės pasibaigė rezultatu 16:6. Kaip ir buvo prognozuota susitikime tarp Winstrike ir NRG komandų, kuriame žaidė vienintelis šio turnyro lietuvis – Kvik, pergalę pasiekė Šiaurės Amerikos organizacija NRG. Mačas vyko de_nuke žemėlapyje ir CIS ekipa priešinosi tik pirmoje susitikimo pusėje, po kurios lietuvio ekipa dar buvo priekyje 8:7. Apsikeitus pusėmis prasidėjo amerikiečių dominavimas ir jie pralaimėjo tik vieną tašką už CT pusę. Rezultatas 16:9.

Taigi Major Qualifier pirmojo raundo susitikimai baigėsi, jau šiandien komandos su vieną pergalę susitiks tarpusavyje ir bus aiškios dvi komandos, kurioms reikės tik vienos pergalės, kad pasiektų pagrindinį etapą, taip pat bus aiškios dvi komandos su 1-1 santykiu bei komandos, kurioms bus būtina laimėti visus tris likusius susitikimus, norint patekti į kitą etapą.

Jums gali patikti...

Komentarai

  1. dRrr parašė:

    ez vs fnatic 16-11 :DD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *