JohnnyBet pristatė nemokamą FIFA 19 turnyrą su puikiais prizais

Profesionalaus futbolo sezonas artėja į pabaigą, tačiau eSporto entuziastai futbolu gali mėgautis beveik ištisus metus. Vienas populiariausių futbolo žaidimų FIFA 19 turi didelį gerbėjų ratą Lietuvoje ir bendruomenė nuolatos plečiasi. Atsiranda įvairūs turnyrai, varžybos, žmonės pradeda komunikuoti su bendraminčiais. Būtent tokį FIFA 19 futbolo turnyrą radau JohnnyBet platformoje ir nusprendžiau pasidalinti su jumis. Įdomiausia turnyro dalis, be abejo, yra prizai. Anot platformoje skelbiamų skaičių, kas dvi savaites penki geriausieji žaidėjai pasidalina 150€ vertės prizą pagal užimtas vietas, o sezono laimėtojai yra apdovanojami kelione į Anglijos „Premier“ futbolo lygos varžybas, profesionalią žaidimų kėdę „Diablo X-Fighter“, profesionalų monitorių žaidimams ir H5 bei H7 „Sound Blaster X“ ausinių modelius. Prizai yra tikrai aukštos kokybės, o ir registracija į šį konkursą yra nemokama! Visų pirma, reikia užsiregistruoti JohnnyBet platformoje. Pats registracijos procesas yra ganėtinai paprastas – spusteli ant registracijos mygtuko ir suvedi reikalingus duomenis, pasirenki slaptažodį ir tavo paskyra jau yra sukurta. Visgi, norint patekti į FIFA 19 turnyrą kompiuterių arba PS4 konsolių turėtojams reikės pateikti šiek tiek daugiau informacijos. Pateikti reikės savo „Origin ID“, kad būtų galima sukurti serverius varžyboms ir pakviesti varžytis būtent jus. Šiuos žaidimo duomenis reikės pateikti prieš patenkant į turnyrą. Tai galima padaryti viršutinėje tinklapio dalyje spustelėjus ant konkursų sekcijos ir pasirinkus FIFA 19 PC (žaidžiantiems kompiuteriu) arba FIFA 19 PS4 (PlayStation konsolės turėtojams) turnyrą.

Bene didžiausias šio turnyro pliusas yra mažas žaidėjų aktyvumas. Pamenu, kad viename iš turnyrų dalyvavo vos 15 žaidėjų ir net 5 buvo apdovanoti prizais. Net ir matematinė tikimybė laimėti yra labai didelė. FIFA 19 JohnnyBet konkursas yra nemokamas, prizai taip pat labai vertingi. Aš manau, kad tai yra nuostabus šansas linksmai praleisti laiką ir net galbūt papildyti savo pinigines apvaliomis sumomis. Kiek domėjausi, žaidimo procesas ir taškų skaičiavimas yra labai paprastas. Kiekvienas žaidėjas dviejų savaičių ilgio ciklą pradeda su 500 taškų savo sąskaitoje ir ciklo metu gali papildyti šią sumą arba sumažinti. Tai vyksta rungtynių metu – pergalės atveju sąskaitą galima papildyti nuo 1 iki 20 taškų suma (priklauso nuo oponento užimamos vietos ir jo sugebėjimų). Jeigu rungtynės pasibaigia lygiosiomis, galima pelnyti iki 7 taškų arba tiek pat netekti, vėlgi, viskas priklauso nuo oponento užimamos turnyrinės vietos. Pralaimėjimo atveju netenkama nuo 1 iki 20 taškų. JohnnyBet FIFA 19 konkurso algoritmas automatiškai išrenka su kokiu oponentu teks žaisti. Įdomiausia tai, kad čia gali žaisti kada nori, tereikia paspausti mygtuką „New Game“ ir sistema tau suras varžovą. Kuo daugiau žaisi – tuo didesnė tikimybė surinkti didesnį taškų skaičių ir laimėti geriausius prizus.

Dar vienas įdomus dalykas be FIFA 19 online turnyro, kurį pamačiau JohnnyBet tinklapyje, yra lažybų prognozės ir kiti turnyrai. Šioje svetainėje yra didelė lažybų entuziastų bendruomenė, kuri dalinasi savo statymais su kolegomis. Visa tai irgi yra nemokama, patyrusius ir pelną nešančius lažybų ekspertus bei jų patarimus galima išvysti realiu laiku, dažnai net ir su analizėmis! Šie tipsteriai varžosi dėl 2000 eurų vertės prizinio fondo, kurį išdalina sėkmingiausiems, geriausias lažybų analizes parašiusiems bei naujiems ekspertams, todėl ir čia yra nemažai šansų papildyti savo „PayPal“ piniginę laisvu laiku skelbiant savo lažybų patarimus, juk FIFA 19 bei realaus futbolo pasaulis yra ganėtinai panašūs.

Trumpai kalbant, JohnnyBet platformoje radau puikų būdą šauniai praleisti savo laisvą laiką žaidžiant FIFA 19 žaidimą internete. Keisčiausia, jog čia galima net ir užsidirbti ar laimėti kitus puikius prizus, tarp kurių yra kelionė į „Premier“ lygos rungtynes Anglijoje, įvairių modelių ausinės, profesionalus monitorius žaidimams ir kiti puikūs prizai. Svarbiausia, jog šiame turnyre dalyvauja ganėtinai mažai žmonių, todėl tikimybė laimėti prizus yra be galo didelė. FIFA 19 PC bei PS4 konsolėms sukurtas konkursas yra nemokamas, tereikia užsiregistruoti JohnnyBet tinklapyje ir suvedus atitinkamus duomenis („Origin ID“) patekti į turnyrą. Turnyro tvarkaraštis yra labai lankstus, todėl tikrai galima suderinti pramogą su azartu bandant laimėti gerus prizus. Piniginiai prizai yra išmokami į „PayPal“ sąskaitas. Net ir be FIFA 19 turnyrų čia galima rasti kitų įdomių variantų. Anksčiau minėta lažybų ekspertų lyga kiekvieną mėnesį išdalina 2000€ vertės prizinį fondą svetainės nariams, taip pat galima dalyvauti sporto totalizatoriuose ir laimėti dalį 150€ vertės prizinio fondo kiekvieną savaitę. Kol dar šie konkursai yra ne tokie populiarūs, čia yra puiki proga parodyti savo FIFA 19 žaidimo gabumus ar sudalyvauti kokiame kitame konkurse.

Jums gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *