Lietuvių pasirodymas Latvijos GOEXANIMO CS:GO turnyre baigėsi anksčiau nei tikėtąsi

Vos prieš savaitę įsikūrusi Esporto organizacija „Timechasers“ vienintelė atstovavo Lietuvos vardą GOEXANIMO CS:GO turnyre, kuris vyko šį savaitgalį Latvijos sostinėje – Rygoje. Turnyras vyko dvi dienas, o jame susirungė net 22 komandos iš Baltijos šalių. „Timechasers“ komanda buvo priversta naudoti pakaitinį žaidėją, kadangi Justinas ‘jL-‘ Lekavičius turnyre dėl asmeninių priežasčių dalyvauti negalėjo.

Komandos sudėtis atrodė taip:

 • Dominykas ‘Ind1ff3rent’ Stulpinas
 • Andrius ‘Askew’ Levinskas
 • Julius ‘Jalzaz’ Čaikauskas
 • Artiomas ‘ShAdOwOw‘ Tarianikovas
 • Tomas ‘PokErfAce-‘ Vinskas (stand-in)

Lietuviškasis „Timechasers“ pirmąjį mačą žaidė prieš Latvijos „LabsDarbs“ ir laimėjo rezultatu 16-8. Iš karto po šio mačo teko susigrumti prieš dar vieną latvių komandą „is it late to be good“. Šis mačas nesiklostė taip gerai „Timechasers“ komandai ir ši nusileido rezultatu 7-16. Pirmąją dieną dar buvo likusi paskutinė galimybė patekti į aštuntfinalį, todėl lietuviai privalėjo laimėti prieš „NLP“ komandą arba būtų tekę krautis lagaminus. Susikaupę lietuviai sugebėjo palaužti „NLP“ solidžia persvara 16-3 ir pateko į sekmadienio dienos varžybas.

Sekmadienio popietę laukė pirmosios varžybos prieš latvių „VajagSalabotBehu“. Visą naktį analizavus šios komandos žaidimą atrodė, kad neturėtų kilti didelių problemų braunantis finalo link. Tačiau tai buvo labai sunkus žaidimas. Pralaimėjus daugybę raundų žaidimo pradžioje buvo sunku atsitiesti, tačiau „Timechasers“ sugebėjo ne tik pasivyti priešininkus, bet ir laiminėti vienu tašku. Deja, lietuviai pralaimėjo rezultatu 12-16 ir komandai teko susidėti daiktus bei važiuoti namo. Samsung GOEXANIMO CS:GO turnyrą ir 500 € piniginį prizą laimėjo Team Titan, kurie finale įveikė Esi Pirmais Esports (2-0).

Timechasers komandos nariai taip apibūdino savo įspūdžius Latvijoje:

Dominykas „Ind1ff3rent“ Stulpinas:

Vykome į turnyrą Latvijoje pasiruošę patekti bent į finalinį ketvertą, pirmą dieną laimėjome 2 žaidimus bei pralaimėjome vieną, patekome į kitą dieną, nors žaidimo sąlygos buvo ne kokios: lenkti monitoriai, silpni kompiuteriai ir t.t. Antrą dieną atvykę į barą buvome pasiruošę nuversti kalnus, motyvuoti, pasiruošę tiek žaidimo aspektu, tiek morališkai, tačiau iškritome po pirmo žaidimo. Pirmojoje pusėje pritrūko tiek sėkmės tiek susižaidimo bei moralė krito vos tik sužinos, kad žaisime prie tų pačių kompiuterių kaip ir dieną prieš, antrąją pusę pradėjome labai stipriai – iš 4 –11 deficito mums pavyko sugražinti pranašumą iki 12-11, tačiau pralaimėjus varžovam eco raundą pradėjo trūkti komunikacijos, to pasėkoje ir pralaimėjome. Nors ir žaidėme su pakaitiniu žaidėju atradom daug spragų savo žaidime ir ateityje stengsimės jas ištaisyti bei parodyti savo sugebėjimus pilna sudėtimi.

Andrius „Askew“ Levinskas:

Tokioje “rimtoje” išvykoje žaisti teko pirmą kartą – nuostabi patirtis. GoExanimo baras, nors ir žinojau ko tikėtis, nustebino – tiesiog jauki vieta, kurioje dauguma žmonių bei dalyviai, vienas kitas praeivis užeina šiaip išgerti kavos ar ko kito. Man asmeniškai buvo sunkoka žaisti, po Omega lano tikėjausi greičiau pasveikt, bet sukandus dantis vis tiek pavyko įgyvendint savo rolę žaidime. Patys latviai draugiški, po mačų paspausdavom rankom, su vienu kitu ir šnekteldavome. Tikiuosi aplankyti sekantį GoExanimo CS:GO turnyrą bei kitą kartą grįžti prie prizinės vietos, o kol kas ruošimės vietinių turnyrų maratonui!

Julius „Jalzaz“ Čaikauskas:

Pirmoji diena nebuvo sudėtinga, nors ir pralaimėjom 1 žaidimą. Žaidžiau ne itin gerai, bet tas faktas nepamaišė užbaigti dieną su pergale, nes likusi komandos dalis pasirodė ypatingai gerai. Ruošiantis antrajai dienai, žinojome, kad likusios komandos yra stiprios, tačiau tikėjome, kad galime pasiekti bent top 4. Antrajame etape žaidėme prieš komandą „vajagsalabotbehu” dėl ketvirtfinalio. Pradėjome žaidimą silpnai, gynyboje atidavėme per daug raundų negu turėjome, todėl baigėme pirmą pusę 4-11. Pasikeitus puses į ataką nebuvome praradę vilties ir sugebėjome iš eilės laimėti 8 raundus. Žaidimas tapo apylygis, bet pabaigoje priešininkai atgavo pagreitį ir užbaigė rezultatu 16-12. Manau, visi buvome nusivylę šiuo turnyro pasirodymu. Savo žaidimu nebuvau patenkintas, todėl gavau daugiau motyvacijos tobulėti.

Artiomas „ShAdOwOw“ Tarianikovas:

Turnyras taip bendrai paliko labai teigiamą įspūdį. Atvažiavom pirmą kartą į turnyrą ne Lietuvoje ir visi buvo labai draugiški, jeigu mums kažko reikėjo, tai buvo labai lengva susitarti. Laukiant savo mačų bare, visada galėjai surasti ką veikti ir atsipalaiduoti. Gaila, kad nevisi kompiuteriai buvo vienodo galingumo ir mūsiškiai ypač – tiesiog kartais iš niekur nieko išsijungdavo. Turnyras atsilikinėjo gal 20-30 min (kas yra labai mažai ištikrųjų). Turėjome labai mažai laiko apšilti. Buvo duota tik 10-15min. viską susiruošti ir iškart reikėdavo eit žaisti, tai čia šiek tiek pritrūko laiko. Pirmą dieną patyrėme vieną pralaimėjimą, bet su dviem pergalėm pavyko išeit iš grupių. Labiausiai gaila, kad antrą dieną iškart iškritom aštuntfinalyje dėl labai sunkios pradžios. Antroje mačo pusėje dominavome, bet prasta komunikacija ir blogi sprendimai mums kainavo 2 svarbius raundus, po kurių nesugebėjome atsigriebti. Mokysimės iš klaidų ir žiūrėsime ką galėsime pakeisti. Ruošimės kitiems turnyrams. Kitą kartą tikrai norėčiau sugrįžti ir atsigriebti už skaudų pralaimėjimą!

Tomas „PokErfAce-„ Vinskas:

Asmeniškai, kaip stand-in žaidėjui, sužinojus apie kelionę į Rygą likus 3d. iki jos, viskas susiklostė gana gerai. Tai aišku labai kirto komandiniam darbui pačiame LAN turnyre, kadangi labai sunku buvo prisitaikyti prie komandos žaidimo stiliaus, bet manau padariau viską ką galėjau. Laikas važiuojant į Rygą tiesiog prazvimbė oru. Atvykus į vietą, Goexanimo e-sports barą, buvome sutikti tikrai šiltai ir atmosfera ten – tiesiog nuostabi, geriausia kokią esu patyręs visuose dalyvautuose LAN pobūdžio turnyruose. Pirmos dienos žaidimai praėjo ne taip kaip norėtasi, bet tikslas pasiektas – išeita iš grupių į top16, gana solidžiai prisidėjus prie dviejų komandos pergalių. Po pirmos dienos žaidimų pasijautė šiek tiek komandos visas profesionalumas, kad ir kokia silpna komanda bebūtume tame turnyre, laiko neleidome veltui, vakarą paskyrėme klaidų analizavimui ir vienos komandos žaidimo stiliaus analizavimui. Tai parodo, kad kokio lygio komanda bebūtų, ji yra nusiteikus tobulėti ir metų bėgyje tikiuosi ją pamatyti Lietuvos top ranking‘o viršūnėje. Antra diena buvo gana trumpa ir liūdna, kadangi tik atvykus į turnyrą, sužaidus pirmą žaidimą turėjome važiuoti namo, kadangi pralaimėjome labai skaudžiai, mano nuomone, prieš žymiai silpnesnius žaidėjus.

Jums gali patikti...

Komentarai

 1. Xd parašė:

  Who? Bet siaip maldec kad dalivaujat

 2. - parašė:

  O sitas orgas algas moka? 😀 as apex legnds pro

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *