Pirmoji GameOn diena – esporto fanų nusivylimas ir geriausias Lietuvoje kurtas žaidimas

Pirmoji vaizdo žaidimų kultūros konvento diena pasižymėjo žmonių gausa – penktadienį Litexpo parodų ir kongresų rūmus aplankė daugiau nei 6000 entuziastų. Čia jų laukė dešimtys nepriklausomų žaidimų kūrėjų iš Lietuvos bei užsienio, daug naujausių ir dar neišleistų kompiuterinių žaidimų, įvairiausių pranešimų konferencijoje.

Nuotr.: gameon.lt

Pirmoji GameOn 2018 diena pasižymėjo ne tik sugužėjusių žmonių kiekiu, bet ir sudaužytomis viltimis. Baltics Esports League „Counter Strike:Global Offensive“ lietuviai savo laimę bandė ketvirtąjį kartą. Šiais metais ant pagrindinės „GameOn“ scenos mūsų šalies garbę gynė „Supah“ ir latvių – „Wolsung“. Tačiau lietuvių ekipai pergalės iškovoti ir Lietuvos vardo įamžinti lygos turnyre nepavyko.  Kaimynų šalies atstovai pergalę išplėšė rezultatu 3:0 ir iškeliavo rankose laikydami pagrindinį prizą – 2500 eurų.

„Showmatch: Moba Showdown“ stebėjusiems žiūrovams taip pat netrūko įtemptų akimirkų. Čia tarpusavyje susikovė geriausios „League of Legends“ ir „Dota 2“ ekipos. Vis dėlto, šį kartą „League of Legends“ žaidėjai buvo pranašesni ir, laimėję rezultatu 2:0, gali vadintis geriausia Moba.

Taip pat buvo apdovanojami išskirtiniai Lietuvos žaidimai. Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos jie buvo nominuoti ir apdovanoti už geriausią meninį stilių, žaidimą mobiliesiems telefonams, garso dizainą. Taip pat buvo išrinktas ir geriausias žaidimas, sukurtas gamejam sesijos metu bei geriausias žaidimas asmeniniams kompiuteriams. Geriausio metų žaidimo apdovanojimą gavo didžiausios lietuvių žaidimų kūrimo studijos „Nordcurrent“ išleistas „Murder in the Alps“.

Cosplay scenoje penktadienį buvo galima išvysti pirmuosius persirengėlius. Čia pasirodyti galėjo visi, kurie į renginį atvyko su kostiumu. Antrąją renginio dieną ant šios scenos vyks Technoramos Cosplay konkursas, kuriame įspūdingiausių kostiumų autoriai bus apdovanoti.

Šeštadienį ant pagrindinės scenos lankytojai taip pat galės išvysti dar du žvaigždžių mačai.  Iškart po dienos atidarymo, vyks parodomasis „Rocket League“ žaidimas. Čia savo jėgas išbandys Lietuvos interneto žvaigždės: Paul de Miko, Lukas Ramonas, Edvinas Eimontas, Gediminas Vėjavaikis Gabalis, Greta Sweet ir kiti. O elektroninio sporto scenos programą uždarys vaizdo žaidimų bendruomenės žvaigždės, susikaudamos Rainbow 6 Siege žaidime.

Dviejų dienų vaizdo žaidimų maratoną vainikuos įspūdingas koncertas GameOn Live. Šis koncertas rengiamas jau antrąjį kartą – praeitais metais jis susilaukė milžiniškos sėkmės. Šį kartą prie VDU kamerinio orkestro, išplėsto iki simfoninio sąstato prisijungia ir 70-ies žmonių KTU akademinis choras „Jaunystė“ bei solistai Julija Jagorova, Gabrielė Kuzminckaitė ir Herbertas Čepinskas.

Lankytojai Litexpo Parodų ir kongresų rūmuose laukiami nuo 10 valandos.

Šaltinis: gameon.lt

Jums gali patikti...

Komentarai

  1. lol parašė:

    lol geriausia moba OMEGALUL

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *