GameplayDNA grįžta: turi naują sudėtį

GameplayDNA grįžta į Counter-Strike sceną pasirašydama sutartis su perspektyvia lietuvių komanda, ankščiau žinoma kaip topTeam+. Apie tai organizacija pranešė savo facebook paskyroje.

“New year, New DNA” claims our scrawny little bird. With that in mind, we would like to introduce you to our newest DNA…

Posted by Zalgiris Esports on Monday, January 8, 2018

 

GameplayDNA neturėjo CS:GO komandos nuo rudens, kai nebuvo pratęstos sutartys su buvusiais komandos žaidėjais (ex-CHAOS), todėl maždaug prieš mėnesį organizacija nusprendė žengti įdomų žingsnį ir surengė uždarą kvalifikacinį turnyrą, į kurį pakvietė geriausias neprofesionalias lietuvių komandas. Kvalifikaciniame turnyre sutiko dalyvauti tik 3 komandos: Baltic Elite, topTeam+ bei lietuvių miksas. Pakankamai užtikrintai kvalifikaciją laimėjo topTeam+, kuri įveikė abu savo varžovus ir vėliau, kartu su Baltic Elite buvo pakviesti į GameplayDNA uždarą susitikimą, kur aptarė komandos tikslus bei sutarties sąlygas. Dabar jau aišku jog organizatoriai įžvelgė daugiau perspektyvų kvalifikacinio turnyro nugalėtojuose – topTeam+.

GameplayDNA sudėtis:
Mykolas “wave” Budrys
Karolis “spark” Stramkauskas
Eimantas “Kajic” Stankus 
Justas “sky” Jonaitis
Dovydas “cho” Misevičius

Jums gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *