Interviu su į kitą Major etapą patekusiu lietuviu – Kvik

Kvik yra pirmasis Lietuvos atstovas patekęs tarp 16 geriausių Major komandų, po to kai paskutinę dieną, kartu su komanda įveikė EnVyUs ir AVANGAR.

Nuotr.: twitch.tv/eleaguetv stop kadras

Pateikiame išverstą Kvik interviu su HLTV.org:

Norėčiau pradėti nuo jūsų praėjusio mačo prieš EnVyUs, kur jūs pradėjote gana prastai, bet be didelių sunkumų sugebėjote atsitiesti už Teroristų pusę. Gal galite papasakoti plačiau apie šį mačą iš savo pusės?
– Pradžia buvo svyruojanti, mes pralaimėjome pistoletų raundą ir po to laimėjome sekantį force-buy raundą. Žinojome jog mes prastai žaidžiam prieš priešininkų force-buy raundus ir bandėme pakeisti keletą dalykų, tačiau jie vistiek sugebėjo laimėti tą raundą. Viskas sugriuvo, žinojome jog jie žaidžia su treneriu, todėl bandėme juos užklupti nepasiruošusius, tačiau mums nepavyko.
Dėl to mes pralošėme pirmąją pusę ir tada sutriuškinome juos antroje pusėje. Pradėjome laimėdami gerą pistoletų raundą, tada laimėjome pirmąjį apsipirkimų raundą, judėjome pasroviui, raundas po raundo. Mūsų moralė pakilo ir visi pradėjo rėkauti, visi užsivedė, vienas kitą palaikė ir taip pakėlę pasitikėjimą savimi, laimėjome mačą.

Ar buvo sunku tvarkytis su ScreaM pirmoje pusėje?
– Taip, iš tikrųjų, ScreaM buvo vienintelė problema, jis buvo visur! Jis pasirodydavo žemėlapio viduryje, po to ateidavo į B saitą, mes buvome tikrai nustebę. Bet mes žinojome jog CT pusėje jis žaidžia B žemėlapio dalyje ir mes stengėmės jo vengti, tiesiog spausdavome banano sritį, jog jis būtų priverstas atsitraukti į saitą ir tuomet eidavome į A saitą, kur žaidė jų treneris. Mes naudojomės tuo savo pranašumui.

Jūs žaidėte prieš AVANGAR tris kartus CIS Minor turnyre ir visus kartus pralaimėjote, kaip jautėtės gavę šiuos varžovus?
– Mes jautėmės užtikrintai, kadangi Minor turnyre mes nebuvome susižaidę, nes kaip komanda kartu buvome tik dvi savaites, todėl žinojome jog šiam Major turnyrui esame labiau pasiruošę. Žinojome, jog galime laimėti šį mačą, bet tikėjomės jog gali būti sunku, kadangi kiekvieną kartą žaidžiant prieš juos, rezultatai būdavo apylygūs ir vieną kartą buvome paleidę pergalę iš rankų, nors vedėme rezultatu 9-1. Pasitikėjome savimi žengdami į šį mačą.

Tai pasirodė kaip parankus varžovas nuo maždaug pirmos pusės vidurio, gal galite papasakoti kaip ėjosi?
– Tiesą sakant, mūsų komanda remiasi morale. Jeigu mes esame užsivedę, mes galime įveikti betkurią komandą, toks mūsų žaidimo stilius. Mes norime laimėti kelis raundus iš eilės jog sustiprintume savo moralę ir žaisti užsivedę visą žaidimą.

Kalbėjomės su waterfaLLZ turnyro pradžioje ir jis minėjo jog visa komanda pergyveno prieš turnyrą, ar jum pavyko susitvarkyti su tuo turnyro eigoje?
– Taip, žinoma. Trys iš mūsų žaidžia tokiame lygyje pirmą kartą, todėl mes jaučiame spaudimą, ypatingai žaidžiant prieš komandas, kurias žinome jog galime įveikti. Mes neturime ko prarasti žaisdami prieš aukščiausio lygio komandas, todėl stengiamės jas nustebinti, išbandome naujus dalykus kurių normaliai nedarome.
Žaisdami prieš komandas kurias galime įveikti, jaučiame daugiau spaudimo, kadangi visi nori jog mes laimėtume ir žino jog mes galime laimėti. Bet taip, po pergalės prieš EnVyUs, mes pakėlėme savo moralę ir turėjome valandos pertrauką, tačiau išlaikėme savo nusiteikimą kitam mačui.

Kaip tokiai naujai komandai ir tokiai komandai kuri niekada nedalyvavo tokiame lygyje, ką jums reiškia patekimas į kitą Major etapą?
– Tai mums reiškia labai daug. Kaip komanda mes žaidžiame du ar tris mėnesius ir tie trys mėnesiai yra 20 dienų bootcampo, trys ar keturios savaitės poilsio, sudėtinga situacija. Bet mūsų tikslas šiame turnyre, buvo įgauti patirties, mes iš tikrųjų nesitikėjome patekti į kitą etapą, bet kai pamatėme burtų traukimus, žinojome jog gali pavykti ir jog galime įveikti savo priešininkus.
Žiūrint į komandas, buvo aštuonios komandos kurias galėjome įveikti ir aštuonios komandos kurias būtų sunku įveikti, todėl mes žinojome jog galime patekti į kitą etapą jeigu nusišypsos sekmė burtuose. Manau, kad mums pasisekė, mes buvome labai laimingi dėl burtų.

Kokie dabar bus jūsų tikslai kitam etape?
– Įgauti daugiau patirties, žaisti prieš geresnes komandas. Mes stengsimės iš paskutiniųjų laimėti, mes neesame čia tam jog pralaimėtume, mes žaidžiame tam jog laimėtume kiekvieną mačą ir stengsimės laimėti prieš geresnes komandas.

Po pakeisto turnyro formato, ar jautėsi jog žaidžiate Major turnyre?
– Gauti savo lipdukus yra šaunu, bet aš manau jog tai vistiek kvalifikacija. Puiku jog Valve nusprendė pakeisti turnyro formatą ir manau jog jiems patiems tai išėjo į naudą. Manau jog jie taip pat keis Minor sistema. Bet taip, mums pasisekė ir tiek.

Po tokių CIS komandų pasirodymų, kokia jūsų nuomonė apie išreikštą kritiką Minor sistemai, ypatingai CIS Minor turnyrui?
– Nežinau, Minor turnyrai yra skirti komandoms iš kitų pasaulio regionų, jog gautų daugiau patirties ir manau jog tai yra gerai, nesuprantu kodėl žmonės yra nepatenkinti tuo. Nesvarbu, jug geresnė komanda laimės visada ir mes įrodinėjame jog ne visada CIS regionas yra toks blogas, jie gali laimėti prieš geresnes komandas.
Pavyzdžiui, Vega Squadron atėjo iš Minor sistemos ir pažiūrėkite kaip gerai jie dabar žaidžia. Tokioms komandoms yra svarbiausias matomumas ir galimybė įgauti patirties, todėl aš manau jog Minor sistema turėtų išlikti tokia kokia yra.

Jums gali patikti...

Komentarai

  1. mobaZzz parašė:

    #GoKvik

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *