Liquid kantrybė išseko: steel keičia stanislaw

Šiaurės Amerikos organizacija Liquid įsigijo praėjusio Major finalininką steel iš Brazilijos. Braziliškasis plienas pakeis taip lūkesčių ir nepateisinusį stanislaw, kuris prie komandos prisijungė prieš devynis mėnesius po skandalingo perėjimo iš tuo metu gerą formą demonstravusių OpTic Gaming.

Liquid prieš daugiau nei pusę metų sukirto rankomis su stanislaw tikėdamiesi, jog naujas lyderis atves komandą į pergalių kelią. Viltys nepasiteisino ir komandos lyderio rolę nepraėjus nei pusei metų perėmė kitas komandos narys nitr0. Prastas stanislaw žaidimas bei pasikeitusi rolė nebetenkino komandos, todėl komanda nusprendė ieškoti tinkamesnio žaidėjo.

Tuo tarpu pačiam steel paskutiniai mėnesiai buvo tarsi amerikietiški kalneliai: antra vieta PGL Major, skandalas komandos viduje dėl netinkamo žaidėjų elgesio, kNgV- atleidimas, komandos branduolio iširimas ir galiausiai prisijungimas prie Liquid. Tiesa steel negalės dalyvauti Major atrankoje su Liquid kadangi jau atstovavo kitą komandą nesenai įvykusiame Minor, skelbiama kad atrankoje vietoj jo žais komandos treneris zews. Tai bus pirmoji anglakalbė komanda steel karjeroje, o kaip jam seksis galėsime išvysti jau rytoj prasidedančiame IEM Oakland turnyre!

Atsinaujinusi Liquid sudėtis:
nitr0
EliGE
Twistzz
jdm64
steel
zews (treneris)

Jums gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *