ePlay keičia KotB lokaciją; LAN finalai bus uždari

Didžiausia eSporto turnyrų organizatorė baltijos šalyse ePlay savo facebook paskyroje paskelbė, jog yra priversta atšaukti Kings of the Baltics renginį, turėjusį vykti gruodžio 9-10 dienomis Vilniaus LITEXPO rūmuose. Organizacija ramina, jog turnyrai neatšaukiami, atšaukiamas tik renginys su žiūrovais, o finalinės LAN kovos įvyks uždaroje studijoje.

Pateikiame oficialų ePlay pranešimą facebook paskyroje:

Labas, eSporto ir „geimingo” megėjau! Turim tau ir gerą, ir ne tokią gerą žinias. Pradėkime nuo mažiau geros – Kings of the Baltics renginys keičia savo formą ir vietoje atvirų durų renginio Litexpo rūmuose tampame uždaru studijiniu LAN finalu profesionalioje eSporto studijoje. Kodėl tai yra gerai? Studijinio renginio metu galėsime sukurti dar kokybiškesnį online turinį bei patirtį turnyro finaluose žaisiantiems žaidėjams. Tikime, kad ši žinia gali sukelti nemažai klausimų, todėl Iš karto pateikiame keletą atsakymų į, mūsų manymu, dažniausiai užduodamus klausimus:

1) Ar turnyras atšauktas?
– Ne. Turnyras ir toliau vyksta, visi finalininkai žais LAN finaluose kaip ir buvo suplanuota bei paskelbta nuo pirmos minutės!

2) Kodėl atšaukiate renginį?
– Neturime ko slėpti: yra 2 pagrindinės priežastys. Pirmoji – nesugebėjome sukurti susidomėjimo kiekvieno iš mūsų fanų mintyse, todėl išankstinių bilietų pardavimo etape pritraukėme gana nedidelį būsimų lankytojų ratą. Antroji – sunkiai paaiškinama trumpu pranešimu, tačiau organizaciją globojančioje kompanijoje vyko milžiniški pokyčiai, kurie tęsėsi daugiau nei metus. Pastarieji turėjo itin daug reikšmės projekto plėtrai, tad atėjus laikui ruoštis renginiui susidūrėme su milžiniškai sunkumais, kurių sprendimams, kad ir kaip besistengtumėme, negalėjome padaryti įtakos / jų pakeisti.

3) Ar grąžinsite pinigus bilietus nusipirkusiems lankytojams?
– Be abejonės. Pirmadienį bus atlikti pirmieji (o galbūt spėsime atlikti ir visus) pinigų grąžinimai bilietus įsigijusiems asmenims.

4) Ar turnyras turės tolimesnes online transliacijas?
– Vienareikšmiškai taip. Turnyro plotmėje niekas nekinta – tiek Varlė.lt Kings of the Baltics, tiek Varlė.lt Lietuvos Moksleivių eSporto lygos akistatos bus vykdomos ir toliau, o finalininkai savo jėgas išmėgins LAN finalų metu. Keičiasi tik renginio vieta. Transliacijas ir toliau rasite EPlay Facebook paskyroje ir internetiniame puslapyje.

5) Ar turnyro žaidėjams bus išmokėti prizai?
– Taip, dėl to negali būti net menkiausio klausimo.

Pilną pranešimą galite rasti paspaudę čia.

Jums gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *