Buvęs Žalgirio treneris „Undercover” jungiasi prie Timechasers

Vos vasarį pradėjusi veiklą esporto organizacija – “Timechasers” pasirašė sutartį dėl CS:GO komandos trenerio vietos. Ją užėmė gerai žinomas esporto bendruomenei Teodoras “Undercover” Poškus.

Nuotr.: twitter.com/TimechasersE

“Tikiu, kad prisijungus Teodorui, galėsime siekti dar aukštesnių rezultatų su CS:GO komanda. Nekantriai laukiu artimiausių turnyrų, kuriuose galėsime parodyti savo potencialą. Šiuo metu turime puikius žaidėjus ir trenerį – bandysiu daryti viską, kad pavyktų užtikrinti visiems palankias sąlygas tobulėti ir siekti vis aukštesnių karjeros galimybių” – Timechasers įkūrėjas Julius Parnavas.

Taip pat teko apklausti ir naująjį komandos trenerį apie šį jo pasirinkimą ir ateitį Timechasers organizacijoje. Teodoras “Undercover” Poškus CS:GO treniravimu užsiima jau keletą metų. Jo patirtis šioje disciplinoje siekia daugiau nei 10 metų. Per šį laikotarpį kartu su įvairiomis komandomis yra laimėjęs keletą turnyrų, o iš jų įsimintiniausias buvo 2016 metų InfoShow SkinStrike Cup, kurį laimėjo su lietuvišku penketu ir tapo geriausiais Baltijos regione. Būtent po šio turnyro prasidėjo Teodoro trenerio kelias.

Sveikiname prisijungus prie naujos esporto organizacijos „Timechasers“. Kokie Jūsų pirmieji įspūdžiai apie šią esporto organizaciją?

Organizacija pačioje pirmoje stadijoje, todėl apie tai ką nors komentuoti labai sudėtinga. Manau, kad Timechasers turi didžiulį potencialą tapti geriausia esporto organizacija tiek Lietuvoje tiek už jos ribų. Tačiau reikės įdėti nemažai darbo ir pastangų!

Kokie Jūsų kaip trenerio tikslai keliami tiek organizacijai, tiek patiems sportininkams?

Mano didžiausias lūkestis kurį galiu pritaikyti tiek organizacijai tiek sportininkams, tai tapti vienais geriausių ir pajėgiausių tiek Lietuvoje, tiek Baltijos regione, tiek pasaulyje. Tikslas kurį turi daugelis, tačiau tik vienetai to nori iš tikrųjų. Pagrindinė priežastis – reikia įdėti be galo daug pastangų, o žmonės dažniausiai nori pasiekti gerų rezultatų kuo greičiau ir įdėdami kuo mažiau darbo.

Kai tik pradėjote stebėti „Timechasers“ varžybas ir treniruotes, kokie šios komandos privalumai/trūkumai?

Didžiausias privalumas mano nuomone – noras mokytis ir tobulėti. Žaidėjai ne tik išklauso patarimų, tačiau iš karto tai išbando ir pritaiko treniruotėse bei varžybose. Tačiau komandai labai trūksta patirties ir tai kol kas labai jaučiasi tiek treniruotėse tiek varžybose kuriose priešininkai būna pajėgesni. Galiausiai galima viską piešti labai optimistiškai ar atvirkščiai – pesimistiškai, tačiau ar žaidėjai ir toliau bus užsidegę noru tobulėti ir siekti aukščiausių rezultatų – parodys laikas.

Kokios laukia CS:GO komandos artimiausios varžybos ir gal galite pasidalinti kokios Jūsų prognozės?

Komanda dalyvauja ESEA Open bei ESL Open lygose, kuriose manau nebus labai sudėtinga pasiekti aštunfinalį, o įdėjus šiek tiek daugiau darbo ir pasiruošus, galbūt net finalą. Svarbiausias tikslas šiose lygose yra ne prizinės vietos, bet vietos aukštesnėje lygoje užsitikrinimas. Kas liečia Baltijos regioną, komanda dalyvaus BESL bei BEL turnyruose. Šiais metais bus ganėtinai nelengva. Taičiau manau įmanoma pakliūti į abiejų turnyrų finalinius etapus. Taip pat Timechasers penketukas dalyvaus ir Elektro LAN turnyre Vilniuje, kovo 23d. Kas manau bus puiki proga išsibandyti jėgas gyvoje aplinkoje. Tikslas? Laimėti.

Europoje esportas labai sparčiai vystosi, kuriasi didelės organizacijos, lygos ir pritraukia dideles investicijas ir žiūrovų skaičių. Kaip apibūdintumėte esporto aplinką Baltijos šalyse ir Lietuvoje?

Europoje, konkrečiau labiau išsivysčiusiose šalyse esportas Lietuvos regioną lenkia labai ženkliai. Ne paslaptis, kad mūsų visuomenė yra labai konservatyvi ir naujoves tokias kaip esportas priima labai atsargiai. Nepaisant vykstančių renginių kaip GameOn ar InfoShow esporto populiarumas tarp vidutinio amžiaus ir dar labiau subrendusių žmonių išlieka žemas. Taip pat esporto organizacijų su lietuviškom komandom yra vienetai. Labai džiugu, kad Žalgiris nusprendė žengti žingsnį esporto link, manau tai labai padės ateityje. Tačiau labai svarbu ir naujų organizacijų, tokių kaip Timechasers kūrimasis bei vystymasis. Apie kitas Baltijos valstybes neturiu labai daug žinių, tačiau vadovaujantis asmenine patirtimi manau, kad Lietuva, esporto infrastruktūros, renginių bei komandų atžvilgiu – yra lyderė.

Komandos sudėtis dabar atrodo taip:

Dominykas ‘Ind1ff3rent’ Stulpinas
Andrius ‘Askew’ Levinskas
Julius ‘Jalzaz’ Čaikauskas
Artiomas ‘ShAdOwOw‘ Tarianikovas
Justinas ‘jL-‘ Lekavičius
Teodoras ‘Undercover‘ Poškus (treneris)

Jums gali patikti...

Komentarai

  1. CagXD parašė:

    tOPMIX+

  2. UC for the president parašė:

    nu va rado savo lygio gales terniruot kaip nereikia daryt :DDD

  3. skin Baron parašė:

    Kad nera apskritai lygio LT xD omegalul
    gal bent is situ ka gero isgimdys

  4. ProGood parašė:

    Bot’s

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *