Kings of the Baltics čempionais tapo 1337HUANIA

Vakar baigėsi pirmą kartą organizuoto didžiausio Baltijos šalyse Kings of the Baltics LAN finalai, po kurių paaiškėjo jog geriausi Baltijos regione yra lietuviai – 1337HUANIA. Finale lietuviai rezultatu 2:0 (16:8 – cache; 16:8 – overpass) įveikė geriausią estų komandą WASD.

Nuotr.: facebook.com/ePlayEsports stop kadras

1337HUANIA pusfinalius pradėjo susitikimu su kita lietuvių komanda CHAOS. Ten be didelio vargo, rezultatu 2:0 (16:7 – mirage; 16:9 – cobble) triumfavo 1337HUANIA ir prasibrovė į finalus. Kitame pusfinalyje susitiko estiškasis kolektyvas WASD ir latvius paskutinę minutę pakeitę lietuviai Baltic Elite. Čia taip pat be jokios intrigos estai įrodė savo pranašumą ir rezultatu 2:0 (16:3 – inferno; 16:9 – train) įveikė lietuvius. Verta paminėti jog abu finalininkai, tiek 1337HUANIA, tiek WASD žaidė nepilnomis sudėtimis. Estai buvo priversti naudotis pakeitiniu žaidėju Blacc, o lietuviai apskritai žaidė kaip miksas kadangi jau turi naujas komandas.

Redaguotas ePlay.lt interviu su Carcass:

Ar iš tikrųjų buvo taip lengva žaisti prieš WASD?
– Iš tikrųjų tikėjomės jog bus artimesnis mačas ir kad bus sunkiau šiek tiek, bet nežinau kas jiems nepavyko, vis dėl to jie žaidė su pakeitiniu žaidėju, mes aišku miksas irgi tiktai, nežaidėm kaip komanda. Nežinau, gavos kaip gavos, o gavos gerai ir mes esam patenkinti.

4,000 € visai nebloga sumelė, kur ir kaip planuojate išleisti laimėtus pinigus?
– Į taupyklę. (juokiasi)

Negi rimtai į taupyklę? Visa laiką kas dedama į taupyklę, reikia prieš tai išleisti bent kažkiek.
– Nu kažką reikės sugalvot, bet dar kolkas planų nėra.

WASD visą turnyrą buvo laikoma viena iš stipriausių komandų, visi laikė juos favoritais. Pradžioje matėme jog vienas prieš vieną buvo inirtinga kova, o vėliau juos tiesiog uždominavote. Ar tokia buvo taktika?
– Ne, tokios taktikos nebuvo, tiesiog perpratom jų žaidimą po kažkiek raundų ir tiesiog tapo lengviau žaisti. Buvo geri callai, darėm ką pasakė, gavom tuos nužudymus ir laimėjom dvikovas.

Kas jūsų manymu buvo geriausias finalų žaidėjas?
– pounh, be jokios abejonės.

Ką daryti jog pasiekti jūsų lygį? Tiesiog žaisti daug Counter-Strike?
– Praktiškai taip, reikia daug treniruotis, na ir taip pat daug priklauso nuo komandos, jeigu komanda žaidžia gerai tai daug lengviau yra pačiam žaisti.

Ir pabaigai, kokie yra dabar jūsų komandos tikslai?
– Na mes tai su pounh ir lukkje jau sukūrėm komandą – Team Refuse. kAliNkA žaidžia tarptautinėje komandoje su gerai žinomais žaidėjais Europoje, o TORAS tai žaidžia ESEA Rank S.

Vietų ir prizų pasiskirstymas:
1.  1337HUANIA – 4,000 €
2.  WASD – 1,500 €
3-4.  CHAOS – 750 €
3-4.  Baltic Elite – 750 €

Jums gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *