EspiranTo ir kAliNkA keliasi į naują tarptautinę komandą

Neseniai pasklidę gandai jog EspiranTo ir kAliNkA buria naują komandą su gerai žinomu danų lyderiu AcilioN pasitvirtino. Šiandien HLTV.org pasirodė straipsnis jog DreamHack Winter kvalifikacijoje puikų pasirodymą parodę MANS NOT HOT tampa oficialia komanda ir ieško organizacijos kurią galėtų reprezentuoti.

Oficialus komandos pranešimas spaudai:

„Mes esame laimingi pranešdami jog kartu įkuriame šią naują komandą. Su komanda treniruojamės jau dvi savaites ir per šį laiką nemažai patobulėjome. Visi komandoje yra labai motyvuoti ir pasiruošę parodyti savo potencialą! Mes labai pasitikime savo gebėjimais ir tikimės jog jau greitai pamatysite mus tarp TOP 30 komandų. Komanda ieško organizacijos kurią galėtų reprezentuoti, todėl jeigu manote jog mes esame komanda kurios jums reikia, prašome susisiekti su mūsų komandos menedžeriu Neilu, epaštu: neil20002@gmail.com.“

MANS NOT HOT išgarsėjo po puikaus pasirodymo DreamHack Winter kvalifikacijoje kur komanda sugebėjo įveikti tokias komandas kaip Vega Squadron, SuperJymy ir tik po atkalios kovos nusileido puikią forma demonstruojantiems turkų Space Soldiers.

MANS NOT HOT sudėtis:
EspiranTo
kAliNkA
AcilioN
tenzki
nexa

Jums gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *